Hakkımızda

TUMS PHARMA, cilt güzelliği, ayak, ağız ve diş sağlığı, olarak kişisel bakım alanlarında etkinliğini kanıtlamış, en son teknolojiler kullanılarak geliştirilip üretilen, kaliteli, güvenilir ve tercih edilen ürünleri yurtdışından ithal edip, sektöründeki öncü kuruluşlar içinde Türkiye pazarındaki yerini almıştır.

TUMS PHARMA, Amerika Birleşik Devletleri’nden Plus White, TUNG, Sudden Change, Scar Zone, Hair Off, Bikini Zone, Lobe Wonder ve IPR-3, İtalya’dan Dottor Ciccarelli, Pasta Del Capitano, Declaril, Intiley, S.O.S. markalarının Türkiye’deki tek satış ve dağıtım yetkilisidir.

İthal ürünler ile birlikte, TUMS çatısı altında formüle edilip, geliştirilen kişisel bakım ve gıda takviyeleri markalarının üretimine başlamıştır. Çalışmaları özenle tamamlanıp, üretimi yapılan gıda takviyelerini; kimyasal katkı maddelerinden uzak en saf hali ile tüketicilerine sunmayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda Türkiye'de ürün portföyünü genişleterek, ürünlerini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

TUMS PHARMA, insan sağlığı ve güzelliğine önem veren misyonuyla en kaliteli, güvenilir ve sağlıklı ürünleri sunmaktadır. Tums Pharma olarak amacımız sağlıklı yaşamaya yardımcı olmaktır. Bu amaca yönelik olarak sağlıklı yaşamı destekleyen kaliteli ve yeni ürünleri en iyi şekilde sunmak arzusundayız.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığı ve güzelliği ile ilgili, insan odaklı çalışma prensibini belirleyen, daima tüketicilerin yanında yer alan, değerlerini koruyan ve sağlıklı ürünler sunmak için yoğun çaba sarf ederek sektöründe öncü ve güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1992 yılından beri istikrarlı büyümesini gerçekleştirmiş olan Tums Pharma, gelişmesini ve kendini yenilemeyi amaçlamakta ve geleceğe umutla bakmaktadır. Tums, Fatih Kozmetik Tic. Ltd. Şti.‘nin tescilli markasıdır.

TUMS PHARMA olarak ömür boyu sağlıklı bir yaşam dileriz....